Hledat bezplatná linka: 800 101 189
PartneřiAutosklo pro vozy Škoda

Čelní sklo pro vozy Škoda

Dlouhodobě patří automobily Škoda v České republice k nejprodávanějším značkám a to jak mezi novými, tak i ojetými vozy. V elitní desítce prodejnosti nových vozů figuruje hned šest modelů. První až třetí místo patří vozům Škoda Octavia, Škoda Fabia a Škoda Rapid.

Mladoboleslavské modely navíc patří k nejspolehlivějším vozům, což dokládá model Škoda Fabia II, které v kategorii malých vozů patří po ujetí 100 – 150 000 kilometrů druhé místo za Toyotou Yaris II. Skvělých výsledků dosáhla Škoda i v rámci nárazových zkoušek Euro NCAP. Aktuální modely Škoda Octavia, Škoda Rapid, Škoda Citigo, Škoda Superb a Škoda Yeti získala maximální počet pěti hvězdiček. A úspěchy jsou patrné i v dalších oblastech. V roce 2013 například Škoda Rapid obdržela významné ocenění Red Dot Design za produktový design. Rapid je tak už šestou modelovou řadou, která tuto cenu získala.

Vavříny sbírá škodovka i v motoristickém sportu, kde již několik let patří se Škodou Fabia S2000 v rámci IRC a mistrovství Evropy k nejrychlejším vozům. Ověnčená několika mistrovskými tituly tak ukazuje, že její vozy jsou skvělé nejen na asfaltu, ale také na šotolině, v blátě, ledu nebo sněhu.

V aktuální nabídce nových vozů najdeme modely Škoda Citigo, Škoda Fabia, Škoda Rapid, Škoda Octavia, Škoda Superb, Škoda Roomster a Škoda Yeti. Tyto vozy se vyrábějí v Mladé Boleslavi, Kvasinách a ve Vrchlabí. Nový model Citigo vzniká ve slovenské Bratislavě. Legendami mezi motoristy se staly také starší modely Škoda Felicia nebo Škoda Favorit.

POTŘEBUJETE VYMĚNIT NEBO OPRAVIT VAŠE POŠKOZENÉ SKLO?

OBJEDNEJTE ONLINE!

Všechny potřebné dokumenty na pojišťovnu vyřídíme za vás!

JEDNOU NÁVŠTĚVOU NAŠÍ POBOČKY VYŘÍDÍTE VŠE?

Autosklo K+M vám vymění čelní sklo nejen pro modely Škoda, ale také Vám jej může opravit speciální metodou lepení skla. Výměna autoskla pro vozy značky Škoda je možná zdarma díky připojištění nebo z havarijní pojistky. Pokud chcete znát cenu za čelní sklo doporučujeme kontaktovat náš servis za pomoci níže uvedeného formuláře.

Vyzkoušejte kvalitu našich služeb!

AutoSklo K+M - ostatní služby Předkládáme vám výběr dalších služeb které provozujeme. Kdyby vás nějaká z našich služeb oslovila, tak využijte možnost objednávky online.

Služby:
Výměna a servis čelního skla
Autoskla pro nákladní automobily
Autoskla pro autobusy
Čištění klimatizace
Pohlcovač vlhkosti

 

Pobočky Autosklo K+M

České Budějovice, Tábor, Písek, Jindřichův Hradec, Pardubice, Třebíč, Benešov, Český Krumlov, Velké Meziříčí, Hradec Králové, Klatovy, Pelhřimov, Havličkův Brod, Jihlava