Hledat bezplatná linka: 800 101 189
PartneřiAutosklo pro vozy Hyundai

Čelní sklo pro vozy Hyundai

Hyundai je pátý největší výrobce automobilů na světě. Postupně se výroba různých modelů rozšířila i do Evropy. Své zastoupení má i v České republice. V Nošovicích bylo za dobu své existence vyrobeno již přes milión osobních vozů (Hyundai i30, Hyundai ix35 a Hyundai i20). Vozy této značky patří v České republice k nejprodávanějším vůbec. Za vedoucí mladoboleslavskou škodovku zaujímá v prodejnosti druhé místo. To je zapříčiněno nejen nízkými provozními náklady, ale také kvalitou a bezpečností, kterou vozy Hyundai poskytují.

V Česku vyráběný Hyundai ix35 získal v nárazových testech Euro NCAP nejvyšší možný počet pěti hvězdiček, vysokou míru bezpečnosti prokázal především v oblasti ochrany dospělých a dětí. Skvěle si vedl i Hyundai i30. Ten získal vysoké hodnocení i v oblasti bezpečnostních prvků vozu nebo Hyundai Santa Fe v oblasti bezpečnosti chodců. Toto SUV ale nejvíce zazářilo v oblasti bezpečnosti posádky vozu, kde získalo hodnocení 96% a řadí se tak k vůbec nejbezpečnějším vozům na světě.

Široká nabídka vozů a typů Hyundai uspokojí i ty nejnáročnější řidiče. Při nákupu osobního automobilu si můžete vybrat z modelů od Hyundai Getz, Hyundai Accent, Hyundai Elantra, Hyundai Tucson nebo Hyundai i30 až sportovní auta Hyundai Coupe či Hyundai Genesis.

POTŘEBUJETE VYMĚNIT NEBO OPRAVIT VAŠE POŠKOZENÉ SKLO?

OBJEDNEJTE ONLINE!

Všechny potřebné dokumenty na pojišťovnu vyřídíme za vás!

JEDNOU NÁVŠTĚVOU NAŠÍ POBOČKY VYŘÍDÍTE VŠE?

Autosklo K+M vám vymění čelní sklo nejen pro modely Hyundai, ale také Vám jej může opravit speciální metodou lepení skla. Výměna autoskla pro vozy značky Hyundai je možná zdarma díky připojištění nebo z havarijní pojistky. Pokud chcete znát cenu za čelní sklo doporučujeme kontaktovat náš servis za pomoci níže uvedeného formuláře.

 

Vyzkoušejte kvalitu našich služeb!

 

AutoSklo K+M - ostatní služby Předkládáme vám výběr dalších služeb které provozujeme. Kdyby vás nějaká z našich služeb oslovila, tak využijte možnost objednávky online.

 

Služby:
Výměna a servis čelního skla
Autoskla pro nákladní automobily
Autoskla pro autobusy
Čištění klimatizace
Pohlcovač vlhkosti

 

Pobočky Autosklo K+M

České Budějovice, Tábor, Písek, Jindřichův Hradec, Pardubice, Třebíč, Benešov, Český Krumlov, Velké Meziříčí, Hradec Králové, Klatovy, Pelhřimov, Havličkův Brod, Jihlava