Hledat bezplatná linka: 800 101 189
PartneřiFuyao

Firma Fuyao Group (Hong Kong) Limited je dceřiná společnost Fuyao Glass Industry Group Co Ltd. registrovaná v Hong Kongu. Je největším světovým výrobcem automobilových bezpečnostních skel pro osobní vozidla, užitková vozidla, autobusy a další dopravní a manipulační stroje. Je však i největším světovým výrobcem stavebního skla a skla pro lokomotivy.

 

Veškerá produkce automobilových skel Fuyao je určena jak pro prvovýrobu (OEM) tak i pro náhradní After Sales použití (ARG). Mají tedy stejnou kontrolu kvality i certifikace a není mezi nimi žádný rozdíl. Liší se pouze v použitém logu označení skla – určení pro prvovýrobu nesou značku vozidla, určení k následným výměnám v síti After Sales nesou označení FYG.

 

Koncern Fuyao má nejen komplexní výrobu automobilových skel, ale i své vlastní laboratoře a vývoj. Jeho výrobky tak nesou autorství nejvyšší světové kvality a jsou certifikovány na všech kontinentech. V prvovýrobě ho tak používají všichni renomovaní výrobci vozidel, od nichž Fuyao získalo řadu významných ocenění.

 

Fuyao autoskla


Cesta k těmto výrobcům byla otevřena především díky prvotřídní kvalitě produktů a současně také díky neustálému technickému vývoji, který umožnil zvýšit komfort a bezpečnost jízdy vozidel, kde jsou automobilová skla Fuyao používána.

 

Příklady použití pokročilých technologií ve výrobě automobilových skel Fuyao pro zvýšení komfortu a bezpečnosti jízdy.