Hledat bezplatná linka: 800 101 189
PartneřiNaši dodavatelé

Našimi dodavateli autoskel jsou celosvětově uznávaní výrobci  FUYAOPILKINGTON, AGC, SAINT-GOBAIN SEKURIT, GUARDIAN, TEROSON, ICOR a PMA TOOLS.

Fuyao

Firma Fuyao Group (Hong Kong) Limited je dceřiná společnost Fuyao Glass Industry Group Co Ltd. registrovaná v Hong Kongu. Je druhým největším světovým výrobcem automobilových bezpečnostních skel pro osobní vozidla, užitková vozidla, autobusy a další dopravní a manipulační stroje. Je však i největším světovým výrobcem stavebního skla a skla pro lokomotivy.

Saint Gobain Sekurit

Saint-Gobain Sekurit je přední výrobce automobilových skel více než 80 let.
Cílem společnosti je poskytovat vysokou přidanou hodnotu zasklívacích produktů a služby pro výrobce automobilů . Prostřednictvím naší mezinárodní sítě a našich  35 závodů v Evropě, Asii a Severní a Jižní Americe, dodáváme na mezinárodní automobilový trh.

Fuyao

AGC Group je přední světový výrobce skla. Společnost založena v Japonsku v roce 1907. Sortiment pokrývá 90% evropského automobilového parku s kvalitou originálního skla a příslušenství. Produkty se vyznačují odolností, dlouhou životností, bezpečností a vysokou přesností. AGC působí v Evropě, Americe a Asii.

Pilkington

Pilkington patří k předním lídrům ve výrobě a vývoji skla. Po spojení společnosti s NSG vznikl jeden z největších celosvětových výrobců skla. Pod značkou Pilkington Automotive vyrábí originální i náhradní díly a zasklívací systémy pro automobilový průmysl.Skupina má dominantní podíl na většině světových trzích se stavebními a automobilovými produkty.

Teroson

 

Značka TEROSON společnosti Henkel je přední značkou pro lepení, utěsňování, natírání a zpevňování karoserií vozidel při jejich opravě a údržbě a take při průmyslové montáži

Teroson

PMA Tools

 

Partner pro kvalitní schválené příslušenství autoskel, montážní díly, nářadí, senzorové technologie.

PMA Tools

Icor

ICOR je jednou z vedoucích značek na evropském trhu a specialista na vývoj, výrobu a distribuci EPDM a plastového zapouzdření, lišt a pryže pro osobní automobily, autobusy a nákladní automobily, klipy, a nástroje pro demontáž a montáž autoskel, sad pro opravy automobilových skel.